1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Į paplūdimį atpūkšėjo Idėjų lokomotyvas

0Gatves pagaliau užplūdus tikrai vasariškai šilumai visaginiečiai masiškai patraukė į Visagino ežero paplūdimį, kur lengvas vėjelis šiūruoja nendres, o bangos tingiai ritasi į smėlėtą krantą. Sutikime – tokioje aplinkoje kur kas smagiau mėgautis vasaros malonumais – ne tik ilsėtis, bet ir žaisti, sportuoti, kurti ar dūkti su draugais. Todėl nenuostabu, kad ši erdvė patraukė ir mūsų autobuso dėmesį.

Pamenate pasakiškąjį Kalėdų autobusą? Taip, tai jis. Nusimetęs sunkias girliandas ir pledus pakeitė savo rūbą į lengvesnį: su spalvotais hamakais, žydinčiomis gėlėmis ir kreidelėmis išpieštomis sienomis. Atsinaujinęs jis atpūškavo į Visagino paplūdimį, kur savo prieglobstyje mėnesį lauks visų norinčiųjų kurti, žaisti, ilsėtis ar bendrauti. 

 

2

Vasaros Idėjų lokomotyve Jūsų laukia savanoriai, norintys dalintis savo energija ir gera nuotaika. Jau pirmąją autobuso prisišvartavimo dieną visų vaikų ir jų tėvų, jaunuolių ir tų, kurie save tokiais laiko, laukė improvizuotos virvės traukimo varžybos bei muilo burbulų pūtimo „čempionatas“. Čia lankėsi (bei gerų namų sau žvalgėsi) ir gyvūnų prieglaudos „Padėk man“ globotiniai – visus sužavėję šunyčiai, o šalia savo dirbinius demonstravo Visagino auksarankiai. Vakare autobuso pašonėje buvo rodomas vienas iš Kino Karavano filmų – savo jautrumu pravirkdęs „Raudonas vėžlys“. Kitą dieną, nuo pat ryto autobuso pavėsyje sugulė jogos kilimėliai, mat jų šeimininkai nusprendė mankštindamiesi pasitikti naują dieną. Vėliau pušų pavėsyje intelektines ietis surėmė Protų mūšių gerbėjai.

Manote tai viskas? Ne, tai tik pradžia! Vasaros Idėjų lokomotyvas bus atviras mažiausiai dar dvi savaites, nuo penktadienio vakaro iki sekmadienio. Kiekvieną dieną Jūsų lauks vis nauji įspūdžiai, todėl ateikite ir prisijunkite prie mūsų.

Autobuso durys atviros ir tiems, kurie patys turi idėjų ir norėtų jomis pasidalinti su miestelėnais – norite surengti savo talentų pasirodymą? O gal pasiūlyti kokią komandinę veiklą nepažįstamiesiems? Susisiekite su mumis ar tiesiog ateikite savaitgalį prie autobuso.

O ar jau minėjau, kad autobuso prieglobstyje veikia nemokamas Wi-Fi? Tai Visagino savivaldybės dovana vasaros Idėjų lokomotyvo bendruomenei.

 


REKVIZITAI

UAB „Meteorit turas"

Partizanų g. 4-1, LT-31109 Visaginas

Įm. kodas 155902759
PVM mok. kodas LT559027515
AB Šiaulių bankas Visagino KAS
a.s. LT48 7182 2000 0246 8058
Banko SWIFT kodas-CBSBLT26

El.paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktorius Giedrius Gedžiūnas

A klasės_lyderė