1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Dovana miestui – stebuklingas pasakų pasaulis

1Apie paslaptingąjį Visagino Kalėdų autobusą jau plačiai sklinda kalbos... Tikriausiai bandoma spėlioti, kokie Elfai tai sugalvojo ir sukūrė?... Ogi pažvelkite į šias nuotraukas – čia ir idėjos autoriai, ir vizualizuotojai. Ir toli gražu ne visus dar pavyko fotoreporteriui „pagauti“. Antra tiek dar liko "už kadro". Visi jie savanoriai. Idėja kilo prie kavos puodelio, o vizualizuoti sumanymą padėjo dailininkė Sandra Matvejeva drauge su Visagino savivaldybės administracijos darbuotojais ir puikia darbščių bei kūrybiškų vyrų komanda.

UAB „Meteorit turas“ direktorius Giedrius Gedžiūnas ne tik su malonumu palaikė iniciatyvinės grupės prašymą transformuoti įmonei priklausantį miesto tipo autobusą į Kalėdinę edukacinę erdvę, bet ir pats teikė pasiūlymus, idėjas, pats padėjo spręsti pasirengimo eigoje atsirandančius sunkumus sumanymams įgyvendinti. Tikriausiai būtent todėl jų bendromis jėgomis sukurtoje erdvėje taip gera pabūti, tokia šilta atmosfera. Kalėdinis autobusas laukia savo mažųjų lankytojų. Ir ne tik mažųjų. Pastebėjome, kad į šią buveinę įžengus kalėdinė nuotaika užvaldo ir tėvelius, ir senelius. Ir tai yra nuostabu! Juk žmonės, kūrę Visagino Kalėdinį autobusą, to ir norėjo.

Autobuse sukurtos dvi erdvės: erdvė kūrybinėms veikloms ir erdvė bendravimui, skaitiniams. O tarp šių erdvių - paslaptingas tunelis... Kieme ganosi elniai, dairosi į tolumas Senis Besmegenis. Laukia svečių. Aikštėje šventiniu laikotarpiu veikia nemokamas WiFi.

Mieli visaginiečiai, maži ir dideli, jauni ir pagyvenę! Ateikite į Santarvės aikštę pajausti, užuosti, išgirsti, paragauti Kalėdų dvasios, apsilankykite Kalėdiniame autobuse. Jis Jūsų laukia. Veiklų grafikas čia nufotografuotas.
Iki šiltų susitikimų!


24567891011 3      

REKVIZITAI

UAB „Meteorit turas"

Partizanų g. 4-1, LT-31109 Visaginas

Įm. kodas 155902759
PVM mok. kodas LT559027515
AB Šiaulių bankas Visagino KAS
a.s. LT48 7182 2000 0246 8058
Banko SWIFT kodas-CBSBLT26

El.paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktorius Giedrius Gedžiūnas

A klasės_lyderė