1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer

Elektrobusas aplankė Visaginą

8 Bendradarbiaujant UAB „Solaris“ ir UAB „Meteorit turas“ kovo 17 d. Visagine buvo organizuoti pristatomieji elektrobuso reisai. Šis ekologiškas transportas buvo pristatytas Visagino bendruomenei, besidomintiesiems buvo teikiama informacija apie ekonomiškai naudingą ir ekologišką susisiekimą elektra varomu transportu, pademonstruoti jo privalumai. Pristatyme dalyvavo Visagino savivaldybės vadovai: merė Dalia Štraupaitė, administracijos direktorius Sergejus Mickevičius, jo pavaduotojas Sigitas Šiupšinskas, savivaldybės tarybos nariai, administracijos darbuotojai, taip pat UAB „Meteorit turas“ direktorius Giedrius Gedžiūnas, šį pristatymą organizavęs transporto vadovas Jonas Sieliūnas.

Visagino vietinės televizijos kanalas „Sugardas TV“ penktadienio vakaro naujienas pradėjo pranešimu: „Į Visaginą atvyko ateities transportas“. Dera pridurti, kad reportaže minima ateitis nėra jau tokia tolima, kadangi Visagino savivaldybės taryba jau yra patvirtinusi elektromobilių įkrovimo prieigų Visagino mieste planą ir pritarusi projektui, tiesiogiai susijusiam su 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 4 prioriteto „Energijos efektyvumo ir atsinaujinančių išteklių energijos gamybos ir naudojimo skatinimas“ tikslais.

Galimybė energetikų miesto gyventojams asmeniškai išbandyti kelionę tokiu moderniu elektra varomu transportu juos tikrai sudomino, ypač besirengiant šiame mieste įgyvendinti projektą, populiarinantį ir skatinantį ekologiško transporto priemonių naudojimą.

6 7 9 

REKVIZITAI

UAB „Meteorit turas"

Partizanų g. 4-1, LT-31109 Visaginas

Įm. kodas 155902759
PVM mok. kodas LT559027515
AB Šiaulių bankas Visagino KAS
a.s. LT48 7182 2000 0246 8058
Banko SWIFT kodas-CBSBLT26

El.paštas:  Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Direktorius Giedrius Gedžiūnas

A klasės_lyderė